Шахово-шашковий турнір до Дня Незалежності України

    перед змаганням    в турнірному заліЗліва переможець А.Чопоров(Золотоноша)     

Зліва переможець А.Чопоров(Золотоноша),праворуч В.Скотаренко (4 місце,Драбів)      

\/ІІІ  обласний турнір               

з  інтелектуальної  гри  В  КРУТЬКАХ

14 серпня 2017 р. в сільському Будинку культури  Крутьок  відбувся  VIІІ традиційний  регіональний   турнір  з інтелектуальної гри  пам'яті  братів Призів, присвячений  26-й річниці  Незалежності  України. Учасників змагань та почесних гостей  привітали  сільський голова  Ольга  ГІоложай  та  рідна   сестра Призів  Наталія Семенівна, яка мешкає в Київській області.    На турнір прибули 18 спортсменів з Чорнобаївського, Черкаського, Золотоніського  та  Драбівського районів . Серед учасників турніру були чотири чемпіони області з шахів  та  шашок . Змагання проводилось за швейцарською системою в 7 турів. Цього року  змагалися з двох видів : шахів та шашок,тому  й назва  «змагання з інтелектуальної гри»  звучить цілком зрозуміло. Суперники грали між собою дві партії: з шахів та шашок з сумарним заліком  очок. Представники Чорнобаївщини гідно виступили в змаганнях,завоювавши три призових місць з п’яти. В  напруженій  боротьбі   І  місце виборов  першорозрядник з шахів  золотоніський  переселенець  з  Донецької  області   Андрій  Чопоров , кандидат у майстри спорту Юрій Серпутько з Чорнобая  на  ІІ місці,  третє — у першорозрядника  з шахів Володимира Колісника   з  Крутьок,  І\/ місце  виборов  кмс з шахів Віталій Скотаренко   з   Драбова,   V здобув  найстарший з учасників 81-річний ветеран з Васютинців  Іван Іванов, \/І  місце  наймолодший учасник турніру 11-річний першорозрядник з шахів Ростик Гончаренко  з  Золотоноші.

Всі названі переможці нагороджені  грамотами  Крутьківської сільської ради та грошовими преміями. Ще п'ять учасників отримали шахову літературу  за  незмінну  активну  участь  в  усіх  восьми  турнірах пам'яті  братів  Призів,які проводились раніше.

Після змагання відбувся поминальний обід.  Відчутну  допомогу  в  проведенні  заходу  надало  місцеве  с/г товариство "Агроко".    

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *